Rezanie trubiek a profilov

presné delenie profilov a trubiek laserom

Ak hľadáte efektívnejší a presnejší spôsob rezania rúr a profilov, ponúkame vám 3D laserové rezanie. Použitie presného laserového lúča pri rezaní trubiek a profilov poskytuje v porovnaní s inými metódami delenia materiálu viacero výhod. Jedná sa o rýchlejší a presnejší proces s minimálnym tepelným vplyvom na delený materiál, pri ktorom vzniká menej odpadu a taktiež aj menej chýb.

Ponúkame vám vysoko kvalitný rez s hladkými hranami, takže nebude potrebné ich ďalšie opracovanie. Samozrejmosťou je vysoká tvarová a geometrická presnosť hotových výrobkov.

Stroje / Technológie

3D laser Adige LT652 pre rezanie rúr a profilov

Ponúkame vám spracovanie uzatvorených oceľových a nerezových profilov do dĺžky 6500 mm. Maximálne rozmery, ktoré vieme spracovať: kruhový profil s priemerom od 12 do 140 mm, alebo štvorcový profil so stranou od 12 do 140 mm, resp. s maximálnou hmotnosťou materiálu do 15 kg/1m.

Naša technológia dokáže vyhľadať miesto zvaru profilu, kontroluje torzné skrútenie a vystredenie štvorcových a obdĺžnikových profilov, minimalizuje odpad materiálu len na 75 mm a poskytuje vysoký pracovný výkon s automatickým nakladačom a vykladačom.

Rezanie CNC laserom predstavuje progresívnu technológiu v oblasti spracovania profilového materiálu s vysokou opakovanou presnosťou.

Sprievodné technológie

Závitovanie

Do vyrezaných plechových dielov režeme závity od M3 do M20. Realizujeme termické vŕtanie a tvárnenie závitov od M5 do M10.

Otupovanie hrán

Na odstraňovanie oxidov, zaoblenie hrán, a brúsenie povrchu používame ručne vedené stroje alebo priebežnú pásovú brúsku.

Často kladené otázky

Oceľové, nerezové a hliníkové plechy, brúsený nerez, aluzink, ferozink, lakoplastované plechy, obojstranne fóliované plechy, hliníkove zliatiny a ďalšie…

Dĺžka výroby závisí od zložitosti dielu. Jednoduché výpalky budú hotové o 3 dni.

Svoje požiadavky posielajte na našu emailovú adresu dopyt@metakov.sk

Pre rýchle vybavenie nám zašlite výkresovú dokumentáciu v pdf, dxf, dwg, step formáte.